Bezpieczne Nawierzchnie

Bezpieczeństwo to podstawa wszędzie tam, gdzie przebywają najmłodsi. Nawierzchnie bezpieczne są przeznaczone do sal i obiektów sportowych, a także placów zabaw i przedszkoli. Nasze produkty mają wszystkie niezbędne atesty i certyfikaty. Można zamówić je w rozmaitych wzorach i kolorach. Ich estetyczny wygląd zachęca maluchy do regularnego odwiedzania danego miejsca.

 

 

Place Zabaw - Bezpieczna Nawierzchnia Segmentowa

PLACE ZABAW

segmentowa bezpieczna nawierzchnia

Place Zabaw Wylewane

PLACE ZABAW

wylewane bezpieczne nawierzchnie

Boiska i Obiekty Sportowe

BOISKA I OBIEKTY SPORTOWE

wylewane nawierzchnie

     

Naprawy i Regeneracja

NAPRAWA I REGENERACJA

nawierzchni segmentowych i wylewanych

Maty do sal fitness i siłowni

SALE FITNESS I SIŁOWNIE

maty sportowe i pod wolne ciężary

Płyty na Tarasy, Balkony i do Ogrodów

TARASY, BALKONY I OGRODY

mrozoodporne płyty

     

Maty do Stajni

MATY DO STAJNI

z granulatu gumowego 

Strzelnice Kulochwyty i podłoga Antyrykoszetowa

STRZELNICE

kulochwyty i płyty antyrykoszetowe

Realizacje

NASZE REALIZACJE

place zabaw, boiska, fitness ...

 

 

 

Bezpieczna nawierzchnia EPDM – w sam raz na place zabaw

Do placów zabaw polecamy podłoża wylewane wykonane z tworzyw sztucznych. Jednymi z najchętniej wybieranych są modele z dodatkiem EPDM. Czym odznacza się ten materiał? Przede wszystkim jest on niezwykle odporny na szkodliwe warunki, na przykład skrajne temperatury i opady. Jest bardzo elastyczny, dzięki czemu na jego powierzchni nie formują się wgniecenia, a on szybko wraca do swojej pierwotnej formy. Dodatkowym atutem tego tworzywa jest wysoka plastyczność, która daje możliwość uzyskania dowolnego kształtu i koloru. Struktura wierzchniej warstwy została stworzona w ten sposób, aby chronić dzieci przed poślizgnięciem się i upadkiem. Zdecydowanie zwiększa to bezpieczeństwo maluchów w danym miejscu. Ze względu na te wszystkie zalety EPDM stosuje się jako najbardziej zewnętrzną część nawierzchni bezpiecznej.

Dlaczego warto skorzystać z tej oferty?

Nasza firma działa na rynku już od ponad dwudziestu lat. Bogate doświadczenie i szeroka wiedza pozwalają nam tworzyć produkty najwyższej jakości, w pełni dostosowane do oczekiwań klientów. Kolejnym atutem jest profesjonalnie wyposażony park maszynowy. Współpracujemy z firmami polskimi i zagranicznymi, dzięki czemu doskonale znamy specyfikę tego rynku. Wszyscy klienci mogą liczyć na doradztwo ze strony naszych ekspertów. Już teraz zachęcamy do skontaktowania się telefonicznie lub e-mailowo w sprawie doboru odpowiedniej nawierzchni bezpiecznej. Z kolei osoby zdecydowane na zakup mogą dokonać go za pośrednictwem naszego sklepu internetowego.

Sklep online - zapraszamy wejdź

Aktualności

Co na taras zamiast płytek?

CZYTAJ CAŁOŚĆ

Referencje

ZOBACZ

Realizacje

Zobacz co już zrobiliśmy!

ZOBACZ