Gumowe Elementy Drogowe

GUMOWE ELEMENTY BEZPIECZEŃSTWA RUCHU DROGOWEGO

 

Oferujemy solidne i trwałe gumowe płyty oraz słupki drogowe w formie wysepek płaskich, progów sygnalizacyjnych, rozdzielaczy drogowych czy krawężników elastycznych. Wysokiej klasy produkty są odporne na wiele czynników, z którymi mogą mieć styczność w trakcie eksploatacji, m.in.:

 • ozon,
 • promieniowanie UV,
 • wysokie temperatury,
 • wilgoć i mróz,
 • oleje i paliwa,
 • substancje ropopochodne.

 

Zastosowanie specjalnych mieszanek tworzyw sztucznych gwarantuje, że nasze wyroby są niepodatne na pękanie, kruszenie czy parcenie. Mogą być wykorzystywane zarówno w użytku zewnętrznym, jak i wewnętrznym.

Wysoka nośność i trwałość sprawiają, że nasze produkty znajdują użytek w wielu obszarach związanych z transportem kołowym. Są one odpowiednio wyciszone, tłumiąc drgania i wibracje wytwarzane podczas przejazdu samochodów i maszyn. Dostępne są w wielu kolorach, więc możesz je dobrać do indywidualnej stylistyki danego miejsca. Są łatwe w montażu i lekkie, dzięki czemu ich przenoszenie nie wymaga specjalistycznego sprzętu lub większej liczby pracowników.

 

Zastosowanie:

EC   WYSEPKA DROGOWA PŁASKA

EURO CUSHION

 przykład zastosowania:
Wysepka drogowa płaska Semag EC EC Wysepka drogowa płaska
BC   WYSEPKA DROGOWA

BERLIN CUSHION

 
Wysepka drogowa Semag BC BC Wysepka Drogowa

PS   PRÓG SYGNALIZACYJNY

SIGNALTING BELT

 
Próg sygnalizacyjny Semag PS PS Próg Sygnalizacyjny
RD   ROZDZIELACZ DROGOWY

TRAFFIC SEPARATOR

 
Rozdzielacz Drogowy Semag RD RD Rozdzielacz Drogowy
KE   KRAWĘŻNIK ELASTYCZNY

ELASTIC KERB

 
Krawężnik Elastyczny Semag KE KE Krawężnik ElastycznyKE Krawężnik Elastyczny

SD   SŁUPEK GUMOWY DROGOWY

 
 Słupek Drogowy Semag SD SD Gumowy Słupek Drogowy

 

Solidne i trwałe gumowe płyty oraz słupki drogowe

Funkcjonalne gumowe słupki drogowe, które możesz znaleźć w naszym asortymencie, mogą pracować w trudnych warunkach zewnętrznych. Odporne na ścieranie i uderzenia z dużą siłą są stosowane na wielu ulicach i drogach. Ich specjalne malowanie wraz z elementami odblaskowymi, gwarantuje dobrą widoczność oznakowania zarówno w dzień, jak i w nocy.

Blokowanie wjazdów na posesję, oznaczenie stref parkowania na wysepkach i chodnikach, rozdzielenie ciągów komunikacyjnych pomiędzy pieszych i rowerzystów czy też odgrodzenie od ruchu samochodów placów zabaw, obszarów do nauki jazdy oraz terenów zielonych to jedne z wielu zastosowań dostępnych u nas produktów. Nasze wyroby są używane w branżach takich jak:

 • drogownictwo,
 • kolejnictwo,
 • budownictwo,
 • przemysł produkcyjny,
 • logistyka i magazynowanie.

 

Stanowią atrakcyjną alternatywę dla mniej trwałych rozwiązań, takich jak sklejka budowlana. Mogą być stosowane wielokrotnie, w różnych miejscach. Nie zawierają składników szkodliwych dla zdrowia ludzi i zwierząt. Wykonane z materiałów, które można poddać recyklingowi, są bardzo ekologiczne i przyjazne środowisku.

Specjalna konstrukcja gumowych płyt drogowych umożliwia współpracę z powierzchniami trakcyjnymi, a także przejazd aut o niskim profilu opon i zawieszenia. Są bardzo bezpieczne i świetnie widoczne również w nocy, dlatego wykorzystuje się je jako elementy przejść dla pieszych, a także podczas dużych eventów plenerowych i imprez masowych, odbywających się w późnych godzinach.

Dzięki dużym możliwościom modyfikacji oferowane przez nas produkty infrastrukturalne mogą stać się również atrakcyjnymi elementami małej architektury w danym rejonie. Są stosowane w parkach, na terenach sportowych oraz polach golfowych.

Wszystkie nasze profesjonalne, gumowe rozwiązania drogowe objęte są wieloletnią gwarancją. Jeżeli szukasz tanich i wytrzymałych płyt lub słupków do montażu na ulicy albo chodniku osiedlowym – skorzystaj z naszej oferty!

Sklep online - zapraszamy wejdź

Aktualności

Co na taras zamiast płytek?

CZYTAJ CAŁOŚĆ

Referencje

ZOBACZ

Realizacje

Zobacz co już zrobiliśmy!

ZOBACZ